00:00 00:00
00:00
00:00

SEZON 3 ODCINEK 1 (FRAGMENT)

Profesor z wibratorem

Profesor z wibratorem (fragment)

Wybitny specjalista. Autorytet polskiej seksuologii. Dobry czy zły doktor? Iga Dzieciuchowicz przygląda się jednemu z twórców polskiej seksuologii, który przed laty stał się bohaterem skandalu.

Czytaj więcej

Wątpliwe terapie. Niezgodność płci. Molestowanie seksualne. Mobbing. Wykorzystywanie dzieci. Głośne sprawy kryminalne. Tajemnice z seksuologicznych gabinetów. Granice etyki i solidarności zawodowej. Nasza seksualność.

I on. Wybitny specjalista. Autorytet polskiej seksuologii. Dobry czy zły doktor?

Do Igi Dzieciuchowicz, autorki trzeciego sezonu „Śledztwa Pisma”, zgłaszają się zrozpaczone matki. Twierdzą, że ich córki padły ofiarą molestowania seksualnego, a mimo to wciąż są narażone na kontakt z ojcami, którzy je krzywdzą. Choć sprawy pochodzą z różnych części kraju, w dokumentach sądowych przewija się jedno nazwisko. Biegłym we wszystkich sprawach jest seksuolog, który przed laty był bohaterem skandalu. 

Matki są zaniepokojone, że w ich sprawach opiniował ekspert, który sam został oskarżony o molestowanie. Czy seksuolog rzeczywiście dopuścił się nadużyć? A może został niesłusznie oskarżony i padł ofiarą medialnego linczu? Czy udowodniono mu winę? 

Dziennikarka rozpoczyna swoje śledztwo i rusza tropem lekarza. Dociera do pacjentki, która opowiedziała o kontrowersyjnej metodzie, jaką doktor stosował w swoim gabinecie. Czy wibratorem można wyleczyć z oziębłości?

Przedstawiamy bezpłatny fragment pierwszego odcinka nowego sezonu „Śledztwa Pisma”. Całego odcinka posłuchasz na stronie magazynpismo.pl lub w aplikacji Audioteki.

Premiera drugiego odcinka serii już 22 czerwca!


W tym roku pozostałe odcinki nowej odsłony serialu będą dostępne tylko dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub.  Wykup prenumeratę lub dostęp.

Partnerem strategicznym trzeciego sezonu jest Audioteka.

Dowiedz się więcej o trzecim sezonie „Śledztwa Pisma”.

* Ilustracja: Dorota Piechocińska