00:00 00:00
00:00
00:00

SEZON 2 ODC. 1

Dzika róża

Odcinek 1

W kwietniu 2019 roku ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Czy to przypadek, że chodziły do tej samej szkoły?

Czytaj więcej

SEZON 2 ODC. 2

Starszasiostra

Odcinek 2

W drugim odcinku opowiadamy o Nicoli, dziewczynie, która zginęła jako pierwsza spośród trzech uczennic niewielkiego liceum w Lubomierzu. Co kryje jej historia?

Czytaj więcej

SEZON 2 ODC. 3

Krewna butach

Odcinek 3

W trzecim odcinku Barbara Sowa próbuje zrekonstruować wydarzenia z tragicznego piątkowego wieczoru w Jeleniej Górze. Co się wydarzyło w klubie, w którym Nicola bawiła się przed śmiercią?

Czytaj więcej

SEZON 2 ODC. 4

Dziewczynaz Narnii

Odcinek 4

W czwartym odcinku opowiadamy o Julii, przyjaciółce Kamili z równoległej klasy i internatu. W kwietniu 2019 roku ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Czy to przypadek, że chodziły do tej samej szkoły?

Czytaj więcej

SEZON 2 ODC. 5

Tajemnicamunduru

Odcinek 5

W piątym odcinku Barbara Sowa odwiedza internat w Lubomierzu. Próbuje też połączyć historie wszystkich trzech bohaterek. Co się działo w szkole i w internacie w tej niewielkiej dolnośląskiej miejscowości? Czy Julia i Kamila mogły liczyć na wsparcie wychowawców?

Czytaj więcej

SEZON 2 ODC. 6

Rachunekkrzywd

Odcinek 6

W ostatnim odcinku autorka próbuje zamknąć wszystkie nierozstrzygnięte do tej pory wątki śledztwa.

Czytaj więcej