00:00 00:00
00:00
00:00

Jak słuchać?

„Śledztwa Pisma” możesz słuchać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej wystarczy kliknąć „play” przy każdym z odcinków opublikowanych na stronie sledztwopisma.pl. Pasek playera będzie widoczny bez względu na to, w jakiej części naszego serwisu się znajdujesz.

Trzeci sezon serialu miał premierę 15 czerwca 2021 roku i początkowo był dostępny tylko dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub. W kanałach bezpłatnych udostępniliśmy go w styczniu 2022 roku.

icon
Pismo. Magazyn Opinii: Słuchaj wszystkich sezonów reporterskiego serialu za darmo na magazynpismo.pl. Aby słuchać innych wyjątkowych reportaży i treści w wersji audio, wejdź na stronę i wykup prenumeratę lub dostęp online. Nasze archiwum liczy ponad 400 godzin i co miesiąc powiększa się o kolejne materiały.
icon
AUDIOTEKA: Partnerem strategicznym trzeciego sezonu „Śledztwa Pisma” jest Audioteka – platforma mobilna z audiobookami, audycjami i podcastami. Wszystkich odcinków serialu można słuchać również w aplikacji Audioteki w ramach usługi Audioteka Klub. Aplikację można pobrać na telefon z App Store lub Google Play.
icon
RSS: Nasz główny kanał RSS, w którym oprócz wszystkich odcinków „Śledztwa”, znajdą się też zapowiedzi materiałów dodatkowych publikowanych na stronie. Skopiuj link i wklej go do swojego czytnika RSS, aby otrzymywać na bieżąco informacje o najnowszych wpisach.
icon
You Tube: „Śledztwo Pisma” ma również własny kanał w najpopularniejszym serwisie z materiałami wideo. Wejdź na nasz kanał i subskrybuj „Śledztwo”, by nie przegapić żadnego odcinka.
icon
Google Podcast: Google udostępniło własną aplikację do słuchania podcastów i oczywiście my też tam jesteśmy. Wystarczy kliknąć na telefonie w powyższy link, by cieszyć się dotychczas opublikowanymi odcinkami „Śledztwa”.
icon
Apple Podcasts: To aplikacja dla posiadaczy iPhone’a, iPada czy Maca. Kliknij i subskrybuj nas w swoim telefonie.
icon
Spotify: „Śledztwa Pisma” możesz też słuchać poprzez aplikację Spotify. Wystarczy kliknąć w ikonę albo wyszukać w aplikacji nazwę kanału: Śledztwo Pisma” i dodać go do obserwowanych.
icon
TIDAL: „Śledztwa Pisma” możesz słuchać również na platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL. Wystarczy kliknąć w ikonę albo wyszukać w samej aplikacji nazwę podcastu.
icon
TOK FM Premium: To nieograniczony dostęp do audycji i programów Radia TOK FM na www.tokfm.pl oraz w aplikacji podcastowej Radia TOK FM. Subskrybenci TOK FM Premium mogą słuchać dwóch pierwszych sezonów „Śledztwa”. Aplikacja Radia TOK FM jest dostępna w App Store, Google Play oraz AppGallery.