00:00 00:00
00:00
00:00

Jak słuchać?


Śledztwa Pisma możecie słuchać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jeśli korzystacie z przeglądarki internetowej wystarczy kliknąć „play” przy każdym z odcinków opublikowanych na stronie sledztwopisma.pl. Pasek playera będzie widoczny bez względu na to, w jakiej części naszego serwisu się znajdujecie.

W piątek, w dniu premiery kolejnego odcinka podcastu, poza oficjalną stroną reporterskiego serialu na sledztwopisma.pl możecie nas również słuchać na kanale Śledztwa na YouTube i w aplikacji TOK FM. A w poniedziałek, trzy dni później, Śledztwo jest dostępne w najbardziej popularnych serwisach podcastowych – na Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Spreaker, Castbox.

Subskrybuj i słuchaj Śledztwa:

icon
RSS: Nasz główny kanał RSS, w którym oprócz nowych odcinków Śledztwa, znajdą się też zajawki wszystkich materiałów dodatkowych publikowanych na stronie. Skopiuj link i wklej go do swojego czytnika RSS, aby otrzymywać na bieżąco informacje o najnowszych wpisach. W serwisie Śledztwa na sledztwopisma.pl odcinki są publikowane bez opóźnień w dniu oficjalnej premiery, czyli w kolejne piątki.
icon
You Tube: Śledztwo Pisma ma również własny kanał w najpopularniejszym serwisie z materiałami wideo. Wejdź na nasz kanał i subskrybuj Śledztwo, by nie przegapić żadnego odcinka. Na YouTube odcinki są emitowane bez opóźnień, w dniu oficjalnej premiery, czyli w kolejne piątki.
icon
Google Podcast: Google udostępniło własną aplikację do słuchania podcastów i oczywiście my też tam jesteśmy. Wystarczy kliknąć na telefonie w powyższy link, by cieszyć się kolejnymi odcinkami Śledztwa, które w Google Podcast będą dostępne w poniedziałki, trzy dni po oficjalnej premierze na sledztwopisma.pl.

icon
Apple Podcasts: To aplikacja dla posiadaczy iPhone’a, iPada czy Maca. Kliknij i subskrybuj nas w swoim telefonie. Podobnie jak w przypadku Google Podcasts kolejne odcinki będą dostępne w poniedziałki, trzy dni po oficjalnej premierze na śledztwopisma.pl.
icon
Spotify: Śledztwa Pisma możecie też słuchać poprzez aplikację Spotify. Wystarczy kliknąć w link albo wyszukać w aplikacji nazwę kanału: „Śledztwo Pisma” i dodać go do obserwowanych. Kolejne odcinki będą dostępne w poniedziałki, trzy dni po oficjalnej premierze na śledztwopisma.pl.
icon
Aplikacja TOK FM: TOK FM, partnerem dystrybucyjnym Śledztwa Pisma jest właściciel aplikacji z podcastami. Dlatego wszystkie odcinki serialu będą miały premierę równolegle na stronie Śledztwa i na jego kanale YouTube oraz w aplikacji TOK FM. Pobierz aplikację na swój telefon z App Store lub Google Play.