00:00 00:00
00:00
00:00

Jak słuchać?

Premiera trzeciego sezonu miała miejsce 15 czerwca 2021 roku. Nowa odsłona serialu do końca roku będzie dostępna tylko dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub. W kanałach bezpłatnych będzie jej można słuchać od stycznia 2022 roku.

icon
Pismo. Magazyn Opinii: Wykup prenumeratę lub dostęp online do „Pisma” i słuchaj trzeciego sezonu na stronie magazynpismo.pl.
icon
APLIKACJA AUDIOTEKA: Partnerem strategicznym trzeciego sezonu „Śledztwa Pisma” jest Audioteka – platforma mobilna z audiobookami, audycjami i podcastami. Wszystkich odcinków serialu będzie można słuchać również w aplikacji Audioteki w ramach usługi Audioteka Klub. Aplikację można pobrać na telefon z App Store lub Google Play.

Pierwszych dwóch sezonów „Śledztwa Pisma” możesz słuchać w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu. Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej wystarczy kliknąć „play” przy każdym z odcinków opublikowanych na stronie sledztwopisma.pl. Pasek playera będzie widoczny bez względu na to, w jakiej części naszego serwisu się znajdujesz.

icon
RSS: Nasz główny kanał RSS, w którym oprócz nowych odcinków „Śledztwa”, znajdą się też zapowiedzi wszystkich materiałów dodatkowych publikowanych na stronie. Skopiuj link i wklej go do swojego czytnika RSS, aby otrzymywać na bieżąco informacje o najnowszych wpisach.
icon
You Tube: „Śledztwo Pisma” ma również własny kanał w najpopularniejszym serwisie z materiałami wideo. Wejdź na nasz kanał i subskrybuj „Śledztwa”, by nie przegapić żadnego odcinka.
icon
TOK FM Premium: To nieograniczony dostęp do audycji i programów Radia TOK FM na www.tokfm.pl oraz w aplikacji podcastowej Radia TOK FM. Subskrybenci TOK FM Premium mogą słuchać dwóch pierwszych sezonów „Śledztwa”. Aplikacja Radia TOK FM jest dostępna w App Store, Google Play oraz AppGallery.
icon
Google Podcast: Google udostępniło własną aplikację do słuchania podcastów i oczywiście my też tam jesteśmy. Wystarczy kliknąć na telefonie w powyższy link, by cieszyć się dotychczas opublikowanymi odcinkami z dwóch pierwszych sezonów „Śledztwa”.
icon
Apple Podcasts: To aplikacja dla posiadaczy iPhone’a, iPada czy Maca. Kliknij i subskrybuj nas w swoim telefonie.
icon
Spotify: „Śledztwa Pisma” możesz też słuchać poprzez aplikację Spotify. Wystarczy kliknąć w ikonę albo wyszukać w aplikacji nazwę kanału: Śledztwao Pisma” i dodać go do obserwowanych.
icon
TIDAL: „Śledztwa Pisma” możesz słuchać również na platformie muzyczno-rozrywkowej TIDAL. Wystarczy kliknąć w ikonę albo wyszukać w samej aplikacji nazwę podcastu: „Śledztwo Pisma”.