00:00 00:00
00:00
00:00

SEZON 1 ODCINEK 5.

W pajęczejsieci

Odcinek 5.

W piątym odcinku Śledztwa Mirek odnajduje kolejne ofiary Agaty i Jana. Wraca też do sprawy tajemniczego samobójstwa wspólnej znajomej Agaty i Joanny. Czy ktoś mógł maczać w tym palce?

Czytaj więcej

Odcinek 5.

W piątym odcinku Śledztwa Mirek odnajduje kolejne ofiary Agaty i Jana. Wraca też do sprawy tajemniczej śmierci wspólnej znajomej Agaty i Joanny. Czy ktoś mógł maczać w tym palce? 

Do Joanny Contessy, której opowieść poznaliśmy w poprzednich odcinkach Śledztwa, dołączają dwie inne kobiety – Jadwiga i Janina. Mirek nazywa je trzema paniami „J”; wszystkie w podobny wieku, co Agata, inteligentne, z klasy średniej. Wydawałoby się, że nie dają sobie w kaszę dmuchać. Jak to się stało, że wraz ze swoimi bliskimi dały się omotać i uwierzyły w serię kłamstw? 

W poprzednim odcinku wyszło na jaw, że doktor Grzegorz Religa nigdy nie korespondował z Joanną ani nie zalecał jej zdalnie żadnych kuracji. Co więcej, Agaty ani Jana nie znał. Teraz okazuje się, że kardiolog nie był jedyną znaną osobistością, na którą powoływało się małżeństwo. 

Kolejny, szósty i ostatni odcinek reporterskiego serialu podcastowego już 22 listopada!