00:00 00:00
00:00
00:00

SEZON 1 EPILOG

EpilogCała prawda o Agacie

Epilog

Pamiętacie historię Agaty i Jana? Czas, by wszystko ostatecznie wyjaśnić i rozstrzygnąć.

Czytaj więcej

Mirek Wlekły, autor pierwszego sezonu „Śledztwa Pisma”, zaalarmowany przez słuchaczki serialu, wraca do pary oszustów, których manipulacje i przestępstwa tropi od niemal dekady. Agata i Jan znaleźli sobie kolejną ofiarę. Tym razem w ich sidła wpadła Justyna, matka rozmówczyń Mirka. Córki martwią się, że kobieta związała się z Agatą i zażywa polecone przez nią leki bez konsultacji z lekarzem. Autor śledzi też kolejne etapy wznowionego przeciwko Agacie i Janowi procesu za fizyczne i psychiczne znęcanie się nad czwórką przybranych dzieci. Czy para w końcu trafi do więzienia? 

Posłuchajcie!



* Epilog pierwszego sezonu „Śledztwa Pisma” miał premierę 28 września 2022 roku. Przez pierwsze pół roku podcast będący kontynuacją historii oszustów z pierwszego sezonu był dostępny tylko dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub. Od 30 marca 2023 roku odcinka możesz już słuchać bezpłatnie we wszystkich aplikacjach podcastowych i YouTube.

Już 20 kwietnia rusza czwarty sezon „Śledztwa Pisma”. Pierwszy odcinek udostępnimy bezpłatnie. Kolejne będą dostępne tylko dla prenumeratorów i subskrybentów miesięcznika „Pismo. Magazyn opinii” oraz subskrybentów Audioteka Klub i Open FM

Dla słuchaczy „Śledztwa Pisma” przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wejdź na https://magazynpismo.pl/prenumerata i kup roczny dostęp online do „Pisma”. Skorzystaj z kodu promocyjnego SLEDZTWOPISMA4 i zapłać 89 zamiast 129 zł. Nasze archiwum to nie tylko trzy sezony serialu, ale ponad 500 godzin nagrań esejów, reportaży czy podcastów i co miesiąc powiększa się o kolejne materiały.


Partnerem Strategicznym Epilogu pierwszego sezonu „Śledztwa Pisma” jest Audioteka.