00:00 00:00
00:00
00:00

SEZON 3 ODCINEK 6

Doktor Jekyll czy pan Hyde

Odcinek 6

W ostatnim odcinku trzeciego sezonu autorka rozmawia z bohaterem „Śledztwa”, który niespodziewanie zgadza się na wywiad.

Czytaj więcej

Odcinek 6.

W rozmowie z doktorem Wiesławem Iga Dzieciuchowicz wraca do spraw, od których zaczęło się jej zainteresowanie kontrowersyjną postacią seksuologa. Cztery matki, które oskarżyły swoich byłych partnerów o wykorzystywanie seksualne córek, miały wątpliwości wobec opinii pisanych przez lekarza i jego zespół. Seksuolog wystawiał opinie, prywatne lub na wniosek sądu, które były korzystne dla ojców. Iga Dzieciuchowicz próbuje zweryfikować wątpliwości matek. W rozmowie z seksuologiem wraca też do kontrowersji omawianych w poprzednich odcinkach i pyta o jego wersję wydarzeń. 

Dobry czy zły doktor? Czy w finałowym odcinku autorka znajdzie odpowiedź na swoje pytanie? 


Trzeci sezon serialu miał premierę 15 czerwca 2021 roku, jako pierwsi mogli go posłuchać prenumeratorzy miesięcznika „Pismo. Magazyn Opinii” oraz subskrybenci Audioteka Klub. W kanałach bezpłatnych udostępniliśmy go w styczniu 2022 roku.

Wejdź na magazynpismo.pl i wykup prenumeratę lub dostęp online aby słuchać innych wyjątkowych reportaży i treści w wersji audio. Nasze archiwum liczy ponad czterysta godzin i co miesiąc powiększa się o kolejne materiały.

Partnerem strategicznym trzeciego sezonu jest Audioteka.

Dowiedz się więcej o trzecim sezonie „Śledztwa Pisma”.

* Ilustracja: Dorota Piechocińska